بازرگانی تیدا
خانه / چای فله / فروش چای فله در نمایندگی چای شمال

فروش چای فله در نمایندگی چای شمال

فروش چای فله در نمایندگی چای شمال به چه شیوه ای در حال انجام می باشد؟ آیا با خرید اینترنتی چای می توان به آنچه که مدنظر قرار دارد رسید؟ قیمت روز چای فله برای فروش چه از نوع چای بهاره و سایر چای های درجه یک نسبت به نمونه های بسته بندی ارزان تر می باشند.

چای محصولی است که در تمام دنیا نامی آشنا بوده و به نوعی متناسب با آداب و فرهنگ خاص منطقه مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین عرضه و فروش چای را در مقابل تقاضا می توان پایین تر دانست و این کالا با توجه به خاص و استراتژیک بودنش تنها منحصر به نقاط خاصی از دنیا است که امکان پرورش و تولیدش را دارا هستند اما امکان بسته بندی و فرآوری آن پس از خشک شدن برای بسیاری از شرکت ها در سایر نقاط فراهم می باشد.

فروش چای فله

چای فله ایرانی

در ایران با توجه به امکان تولید و پرورش چای امکان عرضه و توزیع چای وجود داشته و همانند سایر نقاط دنیا چای به شکل فله و بسته بندی به فروش می رسد اما از آنجا که صنایع بسته بندی در ایران هزینه های بالایی را به دنبال داشته و در نتیجه بر قیمت چای افزوده می گردد لذا فروش چای فله و روباز که به راحتی قابل مشاهده است رونق بیشتری دارد.

دسته بندی اسامی چای فله ایرانی موجود در بازار

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

نحوه بسته بندی چای فله

 • بسته های سلفونی شفاف در خرید های خرده
 • استفاده از کیسه ۱۰،۲۰ و ۳۰ کیلویی در حجم های عمده

فروش چای فله

چه عامل هایی می توانند نقش مهمی در قیمت فروش چای فله داشته باشند؟

 1. نوع چای
 2. منطقه تولید
 3. حجم خرید
 4. واسطه ها
 5. فاصله های موجود منابع تا مقصد ها
 6. فصل برداشت
 7. میزان محصول به دست آمده
 8. حجم تقاضا و…

قیمت انواع چای فله ایرانی درجه یک در بازار

چای های فله ای نیز بر طبق ویژگی های خاص ظاهر و خاص در دسته ها و قیمت های مجزایی قرار دارند. قطعا چای های درجه یک در بازار چای از ارزش قیمتی بالاتر و گرانتری تا چای ضعیف برخوردار است و خریداران با توجه به نیاز های خود می توانند هریک از انواع آن را خریداری نمایند. اما برای اینکه بتوانید از قیمت یکسان چای بهرمند شوید فروش چای فله با نرخ ارزان را می توان از مرکز خرید چای شمال با داشتن کارشناسان و مشاورین مورد اعتماد در این زمینه استفاده نمایید.

فروش چای فله

فروش چای فله در نمایندگی چای شمال

نمایندگی چای شمال با توجه به موقعیت قرار داشتنش در نواحی چایخیز همواره چای سنتی و اصل را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و فروش چای فله خالص را می توان از این مراکز به خوبی شاهد بود. این چای ها کاملا تضمینی و طبیعی بوده و بدون هیچ افزودنی غیر مجازی روانه بازار می گردند و به لحاظ رایحه و رنگ در رده عالی قرار دارند به شرطی که صحیح دم کشیده و مصرف گردند.

فروش چای فله

فروش اینترنتی چای فله ایرانی

بازار های مختلفی همچون تهران و سایر کلان شهر ها از جمله موقعیت های خوب به جهت پخش چای های مختلف می باشند. فروش اینترنتی این روز ها فاصله ها را تا منابع کاهش داده و با چند سرچ می توان عملیات خرید و فروش را با صرف هزینه بسیار پایین تر و با سرعت تر انجام نمود. فروش چای فله از بهترین چای سیاه و چای سبز بهاره برای متقاضیان چای ممتاز و درجه یک در سراسر کشور فراهم و فرصت عالی برای دست یابی به درآمد و کسب سود مناسب می باشد.

خرید چای فله صادراتی

یکی از دغدغه های پیش رو برای تجار و بازرگانان چای ایرانی تهیه و تامین چای مرغوب فله با قیمت ارزان جهت کسب درآمد مطلوب و جلب توجه کشور مقصد می باشد. فروش چای فله صادراتی ایرانی در مجموعه بازرگانی تیدا این مزیت را فراهم نموده تا بتوانید با ارائه حجم و تناژ مورد نظر از چای مورد تایید تمامی أمور مربوطه را عهده دار و می توانید جهت بارگیری و رویت و مطابقت نمونه با چای در محل بارگیری حضور و چای خود را به مقصد مورد نظر اعزام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای فله ایرانی

بازار فروش چای فله ایرانی

چای فله ایرانی در شهر های سراسر کشور ما دارای بازار فروش عالی هستند. انواع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام