بازرگانی تیدا
خانه / چای بهاره / فروش چای سیاه بهاره

فروش چای سیاه بهاره

فروش چای سیاه بهاره لاهیجان هر ساله با آغاز برداشت به دلیل نوبرانه بودن به اوج خود می رسد. چای قلم بهاره و چای سرگل اعلای ایران با رایحه و رنگ دلنشین خرید عمده و خوبی را دارا هستند. فروش بهترین انواع چای سیاه و چای سبز بهاره از ۲ کیلو تا به بالا در هر زمان در مرکز چای شمال وجود دارد.

فروش چای سیاه بهاره

بهار با تمام زیبایی هایش ارمغان خوبی برای تولید و برداشت چای جدید و نوبرانه است. گیاه چای پس از یکدوره استراحت مجدد تجدید قوا نموده و بهترین برگ های سبز را که حاوی مواد مغذی و مفید است تقدیم چایکاران می نماید. هر ۴ الی ۵ کیلو از برگ سبز چای می تواند پس از خشک شدن مقدار ۱ کیلو چای خشک تحویل دهد. چای سیاه که از جمله چای های معرف حضور بوده که نیاز به تعریف و تمجید ندارد. با آغاز برداشت و شناخت کافی فروش چای سیاه بهاره اوج گرفته و چایکاران و کارخانه های چایسازی اوج فعالیت خود را در این زمان دارند.

برداشت برگ سبز چای

برداشت برگ سبز چای در ایران با مساعد بودن شرایط در سه چین بهار، تابستان و پاییز انجام می شود و فاصله هر برداشت از مرحله بعد برای رشد مجدد برگ ها هر ۴۵ روز یکبار تکرار می گردد. باغات چای در ایران عاری از هجوم هرگونه آفات و حشرات به دلیل زمستان معتدل بوده و برداشت در هر مرحله با دقت بالا و در سلامت کامل انجام می گیرد.

فروش چای سیاه بهاره

چای سیاه چگونه تولید می شود؟

این چای محبوب از برگ سبز چای حاصل می شود و هر چه مرغوبیت برگ برداشت شده بیشتر باشد چای حاصله از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. چای سیاه علاوه بر کارخانه در شیوه ای بسیار سنتی توسط خود کشاورزان و در حجم پایین تولید می شود که چای حاصله شباهت بسیری به چای قلم داشته و با نام چای دستی خوانده می شود اما مراحل کارخانه ای تولید چای سیاه به صورت شیوه ارتدوکس یا رسمی طی مراحل زیر می باشد:

 1. پلاس
 2. مالش
 3. تخمیر یا اکسیداسیون
 4. خشک کردن
 5. طبقه بندی چای

فروش چای سیاه بهاره

خواص چای سیاه اصل بهاره

 • افزایش مقاومت ایمنی بدن
 • تقویت قوای ذهن
 • دفع کننده سموم
 • آنتی اکسیدان بالا
 • کاهش غلظت خون
 • کاهنده کلسترول
 • مراقبت از قلب
 • پایین آورنده فشار خون
 • رفع سرماخوردکی
 • رفع خستگی و استرس
 • دارای کالری پایین
 • کاهش روند پیری پوست

فروش چای سیاه بهاره

چای سیاه قلم بهاره چیست؟

چای سیاه قلم به دلیل داشتن ساقه چای در خود به خوش رنگی و خوش رایحه بودن معروفیت داشته و کسانی که از این چای نوشیده اند با کیفیت و ماهیت این چای آشنایی کامل دارند و از جمله چای های دیردم ایرانی است. این چای ظاهر درشت داشته و چون ساقه های چای موجود در این چای ترد و تازه و به دلیل جوان بودن پر از رایحه هستند ۱۰ الی ۲۰ درصد بیش از چای های چین بعدی کیفیت دارند. فروش چای سیاه بهاره قلم را می توان در طی سال های اخیر با روند صعودی در بازار شاهد بود.

فروش چای سیاه بهاره

فروش چای سیاه سرگل بهاره

محبوبیت این چای را نمی توان انکار کرد این چای تمامی نقاط مثبت از خواص تا بازار پسندی را دارا است و یکی از چای های اصیل و اعلای ایرانی برشمرده می شود که می توان بهترین نوع آن به شهر چای ایران لاهیجان نسبت داد. فروش چای سیاه بهاره سرگل از نیمه دوم اردیبهشت با آغاز تولید اوج می یابد و خریداران اصلی این چای در این زمان اقدام به تهیه و تامین حجم کلی و بالا از آن می نمایند.

فروش چای سیاه بهاره

فروش چای سیاه بهاره

انواع چای های سیاه تولید شده در بهار به دلیل کیفیت تضمینی متقاضیان بسیاری دارند. از اسامی درجه بندی شده چای سیاه همانند سایر فصول می توان به سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه اشاره کرد با این تفاوت که نوع چای سرگل را شما تنها در چین اول بهار شاهد خواهید بود و در دیگر چین ها وجود ندارد. نمایندگی چای ایرانی آماده دریافت سفارشات فروش مرغوب ترین چای سنتی و اصیل از خطه چایخیز شمال علی الخصوص لاهیجان خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش چای سیاه طبیعی

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران

پخش چای سیاه طبیعی در سراسر بازار چای ایران را بدون واسطه با نازل ترین …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام