بازرگانی تیدا
خانه / چای گیلان / نمایندگی چای گیلان و فروش چای مرغوب سنتی

نمایندگی چای گیلان و فروش چای مرغوب سنتی

چای گیلان چه ویژگی هایی دارد؟ نمایندگی چای گیلان و فروش چای مرغوب سنتی همواره قیمت های ارزان تر و قابل رقابتی را ارائه می نماید. آیا می دانید که شرق گیلان لاهیجان بهترین انواع چای اصل و خالص را تولید و روانه بازار جهت خرید عمده و کیلویی می نمایند؟

چای گیلان

چای سنتی گیلان

در گیلان چای به شیوه ارتدوکس یا سنتی تولید و با توجه به شرایط تولید و پرورش لذا چای های تولیدی در این منطقه به چای سنتی مشهور می باشند. در تهیه این چای ها بهترین برگ های تازه چای دستچین و جهت عمل آوری استفاده می شوند. رایحه و رنگ چای کاملا طبیعی و فاقد ماده افزودنی می باشند که امروزه چای ارگانیک و خالص در بازار کمتر به چشم می خورند.

کارخانه چای گیلان

کارخانه های چای گیلان نقش مهمی را در ارائه چای درجه یک و مرغوب دارا هستند. در این مکان ها برگ های چای با کارشناسی و وسواس خاصی انتخاب و در بهترین شرایط با پیشرفته ترین دستگاه ها چای تولید و کیفیت و اساندارد بالایی را دارا هستند. کارخانه های فعال چایسازی در دهه های اخیر کاهش و با مشکلات بسیاری به دلیل ورود بی رویه چای خارجی در بازار مواجه بوده اند. خرید و صادرات چای از این نقاط بسیار حائز اهمیت و همواره مورد توجه خریداران عمده داخلی و تجار به جهت صادرات چای با قیمت مناسب قرار دارند.

چای گیلان

کشت و برداشت چای در گیلان در چه زمان هایی می باشد؟

برداشت برگ سبز چای از نیمه دوم بهار آغاز و تا پاییز به فاصله هر ۴۵ روز یکبار انجام و می توان کیفیت های متنوعی از چای را به لحاط رایحه و رنگپذیری و طعم در اخیار داشت. در زمستان برداشت انجام نشده چون برگ ها ضمخت و خشبی می گردند.

چای گیلان چه ویژگی هایی دارد؟

  1. ۱۰۰% طبیعی و خالص است
  2. بدون سموم شیمایی بوده
  3. رنگ طبیعی و خالص داشته
  4. رایحه مطبوع و طبیعی دارد
  5. طعم آن گس و اندکی تلخ است
  6. دارای خواص بسیاری بوده
  7. رنج قیمت ارزان تری را دارا می باشد
  8. منابع تولید آن در دسترس تر بوده
  9. امکان نقل و انتقال سریع و تازه آن وجود دارد

چای گیلان

نمایندگی چای گیلان و فروش چای مرغوب سنتی

نمایندگی های چای در عرضه چای مرغوب و ارزان بسیار مهم می باشند از این رو در سطح کشور می توان مراکز نمایندگی فعال بسیاری را شاهد بود که چای خوب و مرغوبی را عرضه می نمایند. نمایندگی چای گیلان و فروش چای مرغوب سنتی بدون واسطه از لاهیجان پایتخت چای شمال ایران در حال انجام و خریداران فرصت خرید اینترنتی سریع و تازه چای را تجربه و در نتیجه به کیفیت بالاتر و مرغوبیت آن پی برده و شاهد استقبال خوب خرید عمده چای بدین طریق در سطح بازار چای می باشیم.

قیمت چای ایرانی گیلان در بازار

در بازار چای قطعا کیفیت ها و قیمت های مختلفی از چای را مشاهده می نمایید که با توجه به شکل ظهر و خصوصیات چای مذبور متفاوت و رنج گران تا ارزان را دارا می باشند. خریداران با توجه به خرید چای گیلان این فرصت را خواهند داشت تا چای اصل، خالص و بهتری را تهیه نموده و با عرضه آن در بازار حاشیه سود بهتری را تجربه کنند. در هر زمان جهت درافت قیمت روز انواع چای سیاه و چای سبز گیلان می توانید با ما در ارتباط بوده و قیمت رقابتی را دریافت نمایید.

چای گیلان

خرید چای درجه یک گیلان بدون واسطه

قطعا خرید بدون واسطه مدنظر هر خریداری بوه و برای رسیدن به این هدف می توان راه های ساده ای را جستجو نمود. امروزه سایت ها از مهم ترین و بهترین عوامل رسیدن به منابع تخصصی و اصلی چای شمال بوده و می توان در سریع ترین زمان بهترین چای را از هر نقطه از کشور سفارش و خریداری نمود. برای خرید چای درجه یک گیلان بدون واسطه و قیمتی رقابتی می توانید با ما همراه شده و مرغوب ترین انواع چای محلی گیلان را در هر زمانی به راحتی در اختیار داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای خالص

خرید چای خالص گیلان

چای خالص است یا ناخالص؟ در شمال ایران بهترین چای اصل تولید و به جهت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام