بازرگانی تیدا
خانه / چای طبیعی / فروش چای طبیعی درجه یک

فروش چای طبیعی درجه یک

چای طبیعی را از چای غیر طبیعی چگونه تشخیص دهیم؟ فروش چای طبیعی درجه یک به قیمت درب کارخانه و مستقیم را در سراسر ایران بی دغدغه از طریق سایت چای شمال (بازرگانی تیدا) انجام نمایید. برای خرید چای اصل ایرانی بهترین فرصت را برایتان فراهم نموده ایم.

برای خرید چای ملاک ها و معیار های مختلفی از سمت هر فرد وجود دارد، اما راحت ترین و بهترین گزینه خرید، انتخاب چای طبیعی و فاقد اسانس است تا بتوان علاوه بر نوشیدنی بودنش از خواص درمانی آن نیز بهره مند شد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا چای طبیعی ایرانی مصرف می کنید یا چای خارجی؟ دلیل اصلی شما از این انتخاب و فاکتور های مورد تایید شما چیست؟

چای طبیعی

چای طبیعی ایرانی

کشور ایران دارای موقعیت کشت محصولات مختلف می باشد و چای از جمله محصولاتی است که در شمال ایران و در دو استان گیلان با بیشترین سطح و سپس در استان مازندران کاشته و تولید می شود. وجود موقعیت عالی جوی و اقلیمی این مناطق سبب شده تا باغات چای عاری از هجوم و حمله حشرات بوده و در روند تولید مجوز افزودن رنگ و اسانس داده نشده در نتیجه چای های کاملا طبیعی و فاقد هر گونه اسانس و ماده خارجی مضر می باشند.

چگونه چای طبیعی را از غیر طبیعی تشخیص دهیم؟

 • هیچ چای طبیعی سریع آماده نوشیدن نشده و دارای واژه زود دم نیست.
 • رایجه موجود در چای خالص طبیعی و به دور از ماده عطری و اسانس است.
 • چای اصل و ارگانیک را اگر لمس کنید حالت خشن و زبر دارد اما چای تقبی نرم و شکننده است.
 • از لحاظ رنگ ظاهری چای های طبیعی مات و چای غیر اصل به دلیل مصرف اسانس حالت براق تری دارند
 • گل آلود شدن چای دم کشیده پس از طی ساعتی نشان تقلبی و شفاف و زلال بودنش نشان از طبیعی بودن دارد.
 • رایحه و رنگ چای طبیعی سبک و چای تقلبی حالت سنگین و غیرطبیعی دارد.

فروش چای طبیعی

فروش چای طبیعی درجه یک

چای در فروشگاه های بسیاری در حال عرضه می باشد و با توجه به ورد چای های متنوع به ایران لذا شناخت و انتخاب چای خالص را سخت و دشوار می نماید بنابر این مراکز مهم و تخصصی در این زمینه می توانند یاریگر شما در این زمینه باشند تا چای اصل و طبیعی و فاقد اسانس و رنگ را خریداری نمایید. فروش چای طبیعی درجه یک و اعلاترین چای سنتی سیاه و چای سبز بهاره به شکل تضمین کیفیت و دست اول در مرکز و نمایندگی چای شمال در حال انجام می باشد.

چای طبیعی

مزیت خرید چای طبیعی شمال

 1. تضمین کیفیت
 2. قیمت ارزان تر
 3. دسترسی راحت تر به منابع تولید چای
 4. حفظ سلامتی بیشتر
 5. تولید در داخل و تازه در دسترس قرار گرفتن
 6. اعتماد بیشتر به تاریخ تولید چای

دریافت لیست قیمت فروش چای طبیعی

برای دریافت و اطلاع از قیمت شاید سایت ها و فروشگاه های آنلاین چای از بهترین گزینه ها باشند تا بتوان با آگاهی و مشاوره بهتر چای اصیل و فاقد هر ماده اضافی را دریافت نمود. متقاضیان محترم در هر زمان جهت دریافت و استعلام قیمت فروش چای طبیعی در تنوعی از کیفیت و درجه بندی می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان واحد فروش مجموعه اقدام نمایند.

چای طبیعی

خرید اینترنتی انواع چای طبیعی درجه یک

راهکار خرید ساده این روز ها خرید اینترنتی انواع چای طبیعی درجه یک از سمت سایت ها و فروشگاه مرکزی کارخانه های چایسازی شمال می باشد. چنانچه از خریداران عمده و کیلویی چای در سراسر ایران هستید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و خرید چای به قییت درب کارخانه می توانید از این طریق اقدام و با توجه به فرصت ویژه خرید زیر قیمت بازار چای و کاملا رقابتی با کسب سود مناسب را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای طبیعی ایرانی

خرید و فروش چای ساده و طبیعی ایرانی

چای طبیعی ایرانی خواص بالا و خریداران بسیاری را دارا است و در راستای خرید …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام