بازرگانی تیدا
خانه / چای ممتاز / فروش عمده چای ممتاز بهاره گیلان لاهیجان

فروش عمده چای ممتاز بهاره گیلان لاهیجان

چای ممتاز بهاره بهترین چای ایرانی قابل عرضه در تمام فصول می باشد. فروش عمده چای ممتاز بهاره گیلان لاهیجان با ارزان ترین قیمت در بازار ایران آغاز شد. خرید انواع چای قلم بهاره، چای دستی، سرگل، شکسته، و… را فله ای و تضمینی، دست اول و ۱۰۰% طبیعی بدون اسانس تجربه کنید.

چای ممتاز بهاره

چای ممتاز بهاره

چای ممتاز بهاره ایرانی یکی از انواع چای های با کیفیت و مرغوب تولید شده در کارخانه های چایسازی شمال علی الخصوص گیلان و شهر محبوب چای یعنی لاهیجان می باشد. عطر و طعم این چای فوق العاده دلچسب و نوشیدن آن بسیار آرامش بخش می باشد و با وجود استقبال خوب این چای و متناسب بودن آن با اکثر ذائقه ها از جمله بیشترین فروش در بین انواع چای ها را دارد. از نقاط قوت این چای می توان به :

 • پرمصرف‌ترین و پرفروش ترین چای ایرانی
 • برگ‌های متوسط و پیچیده
 • طعم دلنشین و گس
 • عطر بسیار خوب و دل انگیز
 • رنگ‌دهی عالی
 • فاقد هرگونه مواد افزدونی
 • تولید تازه سال
 • بهترین زمان مصرف به ۱۸ ماه پس از تولید آن اشاره کرد.

چای ممتاز بهاره

فرق چای قلم بهاره با چای ممتاز بهاره در چیست؟

 1. ظاهر چای قلم درشت تر از چای ممتاز است.
 2. رایحه چای قلم در صورت وجود ساقه یا چوب چای بالاتر می باشد.
 3. قدرت رنگدهی و دم کشیدن چای قلمی نسبت به ممتاز پایین تر بوده و چای دیردم ایرانی نام دارد.
 4. ارزش قیمت چای ممتاز بهاره نسبت به قلم بالاتر است.
 5. برگ های مصرف شده جهت تولید چای ممتاز از قسمت های بالاتر گیاه چای هستند.
 6. میزان پیچش برگ ها به توجه به درشت بودن سایز چای قلمی بیشتر می باشد.
 7. وزین بودن چای در چای ممتاز بهاره به خوبی مشهود می باشد.

چای ممتاز بهاره

فروش عمده چای ممتاز بهاره گیلان لاهیجان

خریداران عمده چای در بازار می دانند که مراکز چایسازی متعددی در گیلان وجود داشته و شهر لاهیجان مهم ترین کارخانه های فعالسازی با تجربه بالا در این زمینه را داراست لذا جهت تامین سفارش در حجم کلی و تناژ مورد نظر خرید دست اول را پسندیده و مورد توجه قرار می دهند. فروش عمده چای ممتاز بهاره گیلان لاهیجان به شکل تضمینی و فاقد هرگونه ماده افزودنی در کنار سایر انواع چای قلمی، چای دستی، چای سرگل و… و در تنوعی از ارقام چای سیاه و چای سبز اصیل شمال در حال انجام می باشد.

قیمت چای ممتاز بهاره درجه یک

قیمت از فاکتور های مهم و تاثیرگذار بر حجم خرید و تقاضا و کشش بازار است. هرچه چای درجه یک تر و مرغوب تر باشد در نتیجه ارزش قیمتی بالاتر و هرچه کیفیت آن پایین تر قیمت کمتری را خواهد داشت. چای ممتاز چون از جمله چای های قابل برداشت در سه چین پاییزه، تابستانه و بهاره است لذا می توان انتظار تغییر قیمت را در این رده از چای داشت لذا بهترین حالت ارتباط با مراکز مهم و تخصصی و دریافت قیمت روز انواع چای و خرید با آگاهی می باشد. قیمت چای ممتاز بهاره ۹۹ در بازرگانی تیدا عمده ۶۲۰۰۰ تومان و جزیی هر کیلو ۷۵۰۰۰ تومان معامله می گردد.

چای ممتاز بهاره

خرید چای ممتاز بهاره صادراتی

با توجه به نوع درخواست ها در بازار صادراتی چای لذا می توان سطح کیفیتی مختلفی را شاهد بود چرا که کشور های مختلف با توجه به تناسب ذائقه هریک چای های خاصی را می پسندند. برای تامین چای صادراتی نیاز است تا همواره مراکز معتبر فروش چای جهت حجم درخواستی مدنظر قرار گیرند تا بتوان با وجود تنوع به مشکلات تامین حجم برخورد نکرد. برای درخواست خرید چای ممتاز بهاره صادراتی و بهترین چای سنتی و خالص گیلان بازرگانی تیدا به عنوان مرجع تخصصی چای شمال همواره شرایط و فرصت های خوبی را برای خریداران چای اصیل ایرانی فراهم نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ممتاز

خرید چای سیاه ممتاز درجه یک گیلان

چای سیاه ممتاز چیست؟ مصرف کننده چای ایرانی هستید یا خارجی؟ آیا می دانید برای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام