بازرگانی تیدا
خانه / چای سبز / فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی

فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی

چای سیاه و چای سبز ایرانی دو چای با تنوع خوب و آمار خرید بالا در بازار چای هستند. فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی به صورت دست اول و قیمت های ارزان و مناسب در حال انجام است. فروشگاه چای شمال بهترین چای مرغوب بهاره و خالص را در سراسر شهر های ایران با شرایط ویژه و استثنایی عرضه می نماید.

چای سیاه و چای سبز ایرانی

در بازار چای ایران همواره دو چای سیاه و چای سبز را می توان از رقبای قدیم و سرسخت دانست که بسیار مورد توجه قرار دارند و با کیفیت خوب و مناسب در حال تولید در کارخانه های چایسازی شمال ایران می باشند. برگ های سبز چای در نقاط چایخیز تحت پوشش بهترین حالت ممکنه و بدون سمپاشی قرار داشته از این رو چای به دست آمده کاملا طبیعی و سالم و مورد اعتماد می باشد.

تفاوت چای سیاه و چای سبز ایرانی در چیست؟

این دو چای از جمله چای های ارزشمند با مصرف بالا در کشور ما برشمرده می شوند. این دو چای از گیاه همیشه سبز چای و برگ های تجاری آن حاصل می شوند که شیوه تولید متفاوتی از هم دارند و همین شیوه تولید سبب شده تا در رنگ ظاهر و مزه و رنگ دم کرده از هم متمایز شوند.

چای سیاه و چای سبز ایرانی

خواص چای سیاه و چای سبز ایرانی

 • آنتی اکسیدان بالا
 • دافع سموم بدن
 • رفع التهابات داخلی
 • رفع کننده ویروس های موجود در بدن
 • کمک به کاهش غلظت خون
 • کالری پایین و حفظ تناسب اندام
 • پیشگیری از زوال عقل
 • ممانعت از سکته با رقیق کردن خون
 • پیشگیری از پیری زودرس
 • رفع خستگی و نشاط بخش
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی در بدن

نمایندگی چای ایرانی

جهت عرضه هر چه بهتر و حفظ کیفیت چای ایرانی لذا ساختار نمایندگی چای ایرانی از طریق اینترنتی توانسته پاسخگوی رفع نیازات متقاضیان در سطح کشور باشد. بدین صورت که با فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی تلاش نموده تا به تمامی تقاضا پاسخ و در صدد فروش بهترین چای اعلای شمال در بازار باشد تا با اثبات کیفیت چای ایران علاوه بر حمایت افزایش سطح خرید آن و سلام جامعه را شاهد باشیم. به دلیل حذف واسطه ها در این ساختار می توان از قیمت های دست اول نیز بهره مند گردید.

چای سیاه و چای سبز ایرانی

خرید انواع چای سیاه و چای سبز ایرانی اصل

از آنجا که چای ها براساس و مبنای شکل ظاهر و نوع، فصل برداشت و منطقه مورد پرورش و تولید دسته بندی می گردند لذا تنوع بالایی را می توان در آن ها شاهد بود.از اسامی دسته بندی شده می توان با نام کلی سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه یاد کرد که در هر فصل می توان انواع چای اصل و درجه یک را از بازرگانی تیدا مرجع تخصصی چای شمال انتظار داشت.

فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی

چنانچه از فروشندگان و خریداران چای شمال هستید و به دنبال چای سنتی و اصل می باشید جهت دسترسی مستقیم می توانید تقاضای حجمی خود را از حداقل ۲ کیلو و حداقل ۵۰ کیلو به ثبت برسانید تا در سریع ترین فرصت آن را درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایید. فروش عمده و جزیی چای سیاه و چای سبز ایرانی طی آمار های حاکی در طی دهه های اخیر افزایش چشمگیری داشت است.

چای سیاه و چای سبز ایرانی

صادرات چای سیاه و چای سبز ایرانی درجه یک

با توجه به درخواست خرید چای ایرانی توسط سایر کشور ها و فعالیت تجار و بازرگانان بسیار در این زمینه لذا بهترین انواع چای صادراتی دجه یک در این زمینه آماده عرضه بوده و جهت ثبت سفارش در حجم مورد نظر می توان مراکز معتبر و قابل اعتماد در این زمینه را برگزید. صادرات و تقاضای هر چه بیشتر چای در اشاعه هر چه بهتر و بیشتر چای ایرانی و حمایت بیشتر این صنعت نقش بسزایی را خواهد داشت. چای سیاه بیشترین تقاضا و بازار را در زمینه صادرات چای ایران داراست و چای سبز با توجه به حجم پایین تر تولید در رده بعدی صادرات قرار دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای سیاه ایران

بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها بخریم؟

چای سیاه ایران انواع مختلفی دارد. بهترین چای سیاه ایران را با چه ویژگی ها …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام