بازرگانی تیدا
خانه / چای طبیعی / فروش انواع چای طبیعی فله درجه یک

فروش انواع چای طبیعی فله درجه یک

فروش انواع چای طبیعی فله درجه یک شمال ایرانی از طریق مراکز تولید چای لاهیجان در سراسر کشور انجام می باشد. چای بهاره ممتاز، سرگل، قلم، شکسته، باروتی به صورت چای سیاه و سبز تازه و تضمینی با نازل ترین قیمت عرضه می شوند. فروش انواع چای طبیعی در تخصص شرکت ها و مراکز فعال چایسازی شمال به بهترین نحو در بازار انجام می شود.

فروش انواع چای طبیعی

چای طبیعی چه چایی می باشد؟

به چایی که در شرایط پرورش و تولید آن از هیچ ماده خارجی افزودنی جهت رنگ پذیری و رایحه بیشتر استفاده نگردد چای طبیعی اتلاق می شود. این چای همانند سایر دمنوش های گیاهی ملزم به دم کشیدن و آزاد نمودن خواص بوده و خاصیت دارویی و درمانی بالایی دارد. فروش انواع چای طبیعی این روز ها با استقبال خوبی از سمت خریداران مواجه است.

فروش انواع چای طبیعی

چای طبیعی فله اصل چه خاصیت هایی را به همراه دارد؟

 • رفع استرس ناشی از یک روز پرمشغله
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • دفع سموم بدن
 • مراقبت از قلب
 • عدم سوزش معده
 • کاهش فشار خون
 • ممانعت از لخته شدن خون
 • پیشگیری از ایجاد آلزایمر
 • ضد ویروس ها
 • رفع التهابات بدن
 • ضد تب

فروش انواع چای طبیعی

چای های طبیعی چه فاکتور های قابل درکی دارند؟

 1. دیر دم هستند
 2. رایحه طبیعی و سبکی دارند
 3. رنگدهی طبیعی و عالی دارند
 4. پس از دم کشیدن زلال و شفاف هستند
 5. پس از لمس آن ها متوجه زبری آن ها خواهید شد
 6. فاقد ماده خارجی هستند
 7. در باغات چای از سمی استفاده نمی شود
 8. درجه یک و تضمینی می باشند.

چای فله

دیدگاه های متفاوتی در مورد چای فله در بازار وجود دارد. این چای به صورت باز و بر أساس وزن مورد درخواست به مشتری ارائه شده و بسیاری معتقد به سریع آلوده شدن این چای در صورت معرض با هوا داشته و بسیاری معتقدند که احتمال تقلب با توجه به رویت در این چای ها کمتر شده و احتمال آزمون بهتر در این چای ها وجود خواهد داشت. چای فله در بازار ایران بیشترین عرضه و تقاضا را دارا است و برای خرید چای طبیعی فله ای لازم است تا با مراکز تخصصی فروش چای و یا فرد متبحری باشید.

فروش انواع چای طبیعی

فروش انواع چای طبیعی فله درجه یک

با توجه به تقاضای عمده خرید چای درجه یک و طبیعی لذا مراکز چاسازی چای شمال بستر و فرصت مناسبی را به جهت فروش انواع چای طبیعی فله درجه یک فراهم نموده اند و خریداران می توانند با خیالی آسوده بهترین چای اصل و سنتی را به صورت تازه و با ارزان ترین قیمت از طریق سفارشات خرید اینترنتی از سایت ها و فروشگاه اینترنتی چای انجام نمایند. برداشت چای بهاره، تابستانه و پاییزه شمال کاملا طبیعی بوده و امکان ثبت سفارش از تنوعی از چای ها به راحتی وجود خواهد داشت.

قیمت فروش انواع چای طبیعی

چای نوشیدنی ارزشمندی در میان ما ایرانی ها است علی الخصوص چای سیاه که طرفداران بیشتری را دارا است. در بازار در دست داشتن قیمت چای بسیار اهمیت داشته و می تواند در حجم خرید یا انصراف از خرید در خریداران مهم واقع شود. با توجه به تغییرات محسوس قیمتی در روند تولید مداوم چای در برداشت های متعدد و نوسانات بازار لذا بهترین راه دریافت قیمت به روز شده چای ها از طریق مراکز فروش انواع چای طبیعی شمال است که همواره چای ارگانیک و خالصی را عرضه می نمایند.

فروش انواع چای طبیعی
Different types of tea in a wooden bowl

خرید انواع چای طبیعی سیاه و سبز لاهیجان

چای سیاه و چای سبز هر دو از چای های پرفروش در بازار چای ایران هستند و خریداران چای داخلی جهت تامین سفارشات خود در بازار همواره به دنبال مرغوب ترین چای طبیعی لاهیجان هستند که از جمله بهترین چای سالم دنبا نام گرفته است. دسترسی آسان به این منابع فرصت خوبی را جهت سودآوری و داشتن قیمت های ارزان تر و تضمین کیفیت آن ها فراهم نموده است. این چای ها از طریق نمایندگی و مرکز فروش انواع چای طبیعی لاهیجان در سطح بازار در اختیار قرار دارند و یا می توان مستقیم آن را از طریق بازرگانی تیدا در اختیار داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای طبیعی

فروش چای طبیعی درجه یک

چای طبیعی را از چای غیر طبیعی چگونه تشخیص دهیم؟ فروش چای طبیعی درجه یک …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام