بازرگانی تیدا
خانه / چای ایرانی / فروش انواع چای درجه یک ایرانی

فروش انواع چای درجه یک ایرانی

آیا نیاز به خرید چای درجه یک و مرغوب دارید و در تأمین سالیانه آن دچار مشکل شده اید؟ نگران نباشید از طریق همکاری با مرکز فروش چای شمال انواع بهترین چای ایرانی را در هر زمانی که اراده کنید در اختیار خواهید داشت.
چای ایرانی دارای کیفیت های مختلفی می باشد، از درجه یک گرفته تا انواع ضعیف و به صورت چای سیاه و سبز به بازار ارائه می شوند که در نوع گیاه با هم مشترک و در مراحل تولید از هم متفاوت می باشند و متقاضیان بنا بر درخواست و نوع نیاز مصرفی هریک را انتخاب و در بازار داخل و خارج از کشور نیز از آن بهره و سود خوبی می برند.
قابل ذکر است که انواع چای های ایرانی به صورت کاملا طبیعی رشد و تولید می شوند و به همین علت دارای خاصیت دیر دم بودن و دیر رنگ پذیری می باشد.
این چای ها بر اساس کیفیت و درشت به ریز درجه بندی می شوند که شامل قلم، ممتاز، شکسته، باروتی و خاکه می باشند که انواع درجه یک این چای ها بازار پسندی بیشتری دارند.
شما می توانید انواع درجه یک ترین و اعلاء ترین چای ایرانی را با حذف واسطه ها و هزینه های گزاف همراه با ما به صورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری و در محل مورد نظر خود آن را دریافت نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازا

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار

ارزان ترین قیمت چای ایرانی در بازار را حتما از مراکز و منابع اصلی دریافت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام