بازرگانی تیدا
خانه / چای شمال / سفارش خرید چای اصل شمال (فروش بدون واسطه)

سفارش خرید چای اصل شمال (فروش بدون واسطه)

سفارش خرید چای اصل شمال (فروش بدون واسطه) و با قیمت های ارزان تر را همراه با ما تجربه نمایید. آیا می دانید با خرید اینترنتی می توان چای تازه و تولید سال را خالص و تضمینی در اختیار داشت؟ بازار چای در شمال همواره مرغوب ترین چای فله را به نرخ ارزان تر و مستقیم ارائه و حجم خرید می تواند شامل هم عمده و یا کیلویی باشد.

سفارش خرید چای

چای شمال

چای شمال واژه نام آشنا در میان مصرف کنندگان ایرانی بوده و قطعا این موضوع که چای های تولید شمال کاملا خالص و بدون افزودنی هستند برهمگان واضح و مورهن می باشد. اولین چای تولید و عرضه شده در این ناحیه چای سیاه و چای سبز در رده پس از آن قرار دارد. به دلیل طبیعی بودن چای در این ناحیه رایحه و طعم بی نظیری از چای ها را پس از نوشیدن إحساس نموده و خاصیت درمانی بالایی را دارا می باشند.

سفارش خرید چای

چای اصل و ویژگی های مختص آن

 • رایحه طبیعی
 • رنگ خالص خود چای
 • دیردم بودن
 • شفافیت چای پس از دم کشیدن
 • عدم ته نشینی چای در فنجان
 • بدون اسانس
 • شکل ظاهر چای بدون پوشش خاص و در نتیجه زبری آن قابل لمس است.

سفارش خرید چای

سفارش خرید چای اصل شمال

این روز ها خرید و دسترسی به چای خالص و اصل کمتر امکان پذیر بوده چرا که بازار چای ایران اشباع از نمونه های وارداتی و چای های بی نام و نشان و تقلبی بوده و در نتیجه خریداران را دچار سردرگمی برای خرید چای نموده است. امکان سفارش خرید چای اصل شمال از طریق مرکز چای تیدا در سراسر کشور امکان پذیر بوده و تمامی چای های سفارشی از لاهیجان مستقیم و تضمینی ارسال می گردند لذا فرصت خوبی را فراهم نموده تا هم خریداران عمده و هم کیلویی چای بتوانند انواع چای را بدون دغدغه با مناسب ترین قیمت واحد در نمونه چای سیاه و چای سبز تجربه نمایند.

فروش بدون واسطه انواع چای سنتی طبیعی

وجود واسطه ها در بازار چای سبب شده تا همواره اختلالات قیمتی و کیفیتی بسیاری را در چای ها شاهد و در نتیجه خریداران نتیجه مطلوبی را از خرید خود تجربه نخواهند نمود از این رو فروش بدون واسطه انواع چای سنتی طبیعی در مرکز مقابل فراهم و متقاضیان می توانند سفارش خرید چای را در هر زمان و هر مکان به راحتی انجام و بهترین چای را ظرف سریع ترین زمان در محل مورد توافق دریافت نمایند.

سفارش خرید چای

فروشگاه اینترنتی چای و انواع چای درجه یک

فروشگاه های چای از جمله مکان های عرضه کننده چای های متنوع در بازار و سطح شهر ها می باشند که با توجه به شناخت بازار و مشتریان همواره در صدد تامین و تهیه چای خاص جهت رفع نیاز می باشند. برای اینکه خریداران بتوانند همواره مرغوب ترین و متنوع ترین انواع چای را با حاشیه سود مناسب دریافت کنند امکان سفارش خرید چای از فروشگاه اینترنتی چای شمال از لاهیجان فراهم آمده و از این رو می توان چای بهاره، تابستان و بهاره را در کیفیت های مختلف و کاملا خالص و اصل در اختیار داشت. از چای های قابل عرضه می توان به نمونه های زیر اشاره نمود.

 1. چای سرگل
 2. چای ممتاز
 3. چای شکسته
 4. چای قلمی
 5. چای باروتی
 6. چای خاکه
 7. چای ساچمه ای
 8. چای دستی محلی
 9. چای صادراتی
 10. برترین انواع چای سیاه و سبز فله
 11. بهترین مارک چای لاهیجان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده

قطب اصلی فروش چای به صورت عمده کجاست و چگونه می توان سفارشات خود را …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام