بازرگانی تیدا
خانه / چای فله / ارسال و فروش چای مرغوب فله کارخانه

ارسال و فروش چای مرغوب فله کارخانه

کارخانه می تواند مطمئن ترین مکان برای خرید عمده چای مرغوب و علی الخصوص فله باشد که ارسال و فروش آن به سراسر کشور هم اکنون از طریق بازار چای شمال در حال انجام می باشد.
کارخانه های چایسازی می توانند نقش مهمی را در مراحل تولید یک چای مرغوب و خوش عطر و طعم داشته باشند و روال توزیع و فروش چای در بازار در بیشتر مواقع با توجه به نوع تقاضا ها به صورت فله می باشد.
برگ سبز چای پس از چیده شدن راهی کارخانه شده و در آن جا طی مراحل خاص پلاس، مالش، اکسیداسیون و خشک شدن قرار می گیرد و در نهایت طبقه بندی و آماده ارسال به بازار مصرف می شود.
در حال حاضر چای تولید شده در کشور ما در انواع سیاه و سبز برحسب نوع نیاز و در درجه های ممتاز، شکسته، قلم و باروتی قابل فروش هستند که هر کدام بر اساس کیفیتی که دارند در کارخانه طبقه بندی و قیمت گذاری می شوند.
بسیاری از افراد بر مبنای شرایط کاری و فعالیت کاری خود در تمام طول سال نیازمند تهیه انواع چای هستند که با همکاری های انجام شده از طریق سایت مقابل با جمعی از کارخانه داران شرایطی ایجاد شده تا در تأمین سالیانه چای خود دچار مشکلی نشده و تنها از طریق سفارش، چای شما در حداقل زمان ارسال و در محل مورد توافق می توانید آن را دریافت نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چای فله ایرانی

بازار فروش چای فله ایرانی

چای فله ایرانی در شهر های سراسر کشور ما دارای بازار فروش عالی هستند. انواع …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام